Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | digital |
| Higrostat | da |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 30 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 23 W |
| Timpul de funcționare continuă | 13 ore |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 29.5x23x16.2 cm |
| Greutate | 1.5 kg |
| Altele | oprire automată când rezervorul de apă este gol |
| Echipament | + filtru pentru purificarea apei SecoSan Stick 2 |
Alte informații
| Producător | Trotec |
| Cod EAN | 4052138103593 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Trotec B2E+SecoSan Stick 2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.