Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Funcție de lumină nocturnă | da |
| Consum de apă | 100 ml/h |
| Rezervor de apa | 1.5 litri |
| Timpul de funcționare continuă | 24 ore |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 18.4x12.9x12.9 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Altele | Baterie de 400 mAh |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.7 kg |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6975837584877 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer XO HF13 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.