Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 220 ml |
| Jet de abur continuu | 44 g/min |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Oprire automata | da |
| Culoare | alb/albastru |
| Greutate | 1 kg |
| Dimensiuni | 29.7x22.2x13.7 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.55 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539170644 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Polaris PGS 2060CA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.