Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Talpă fierului de calcat | Eloxal Plus FreeGlide 3D |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 225 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Aburul din duza | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098000477 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI7160BL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.