Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | SuperCeramic |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur | 130 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 220 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 280х120х140 mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.28 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098000811 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI1080VI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.