Caracteristici generale
| Tip | incorporat |
| Lungimea de lucru | 1180 mm |
| Lățimea de lucru | 490 mm |
| Suprafață de lucru | 1180х490 mm |
| Înălțime | 1150 mm |
| Suprafața materialului de lucru | PAL |
| Material de acoperire | bumbac |
| Dimensiunile stare pliată | 1500х480х50 mm |
| În plus | Masă de călcat încorporată în oglindă |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de călcat încorporată Alfa Mobila Basic 7505 Wenge R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.