Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Presiune abur | 8.8 bar |
| Jet de abur continuu | 190 g/min |
| Jet de abur | 750 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 2000 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 475x280x220 mm |
| Greutate | 6.5 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098003584 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Braun IS 9090 BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.