Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Lungimea de lucru | 1200 mm |
| Lățimea de lucru | 380 mm |
| Suprafață de lucru | 1200х380 mm |
| Înălțime | 980 mm |
| Suprafața materialului de lucru | termoplastic |
| Material de acoperire | bumbac |
| Stand de fier | da |
| Priză integrat de fier | da |
| Greutate | 5.1 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 5.05 kg |
| Producător | Leifheit |
| Cod EAN | 2009997384429, 4006501724847 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă de călcat Leifheit Air Board M Black Plus (72484) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.