Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | SuperCeramic |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur | 120 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 220 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 280x140x120 mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098000798 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI1050BL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.