Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Presiune abur | 7.8 bar |
| Jet de abur continuu | 165 g/min |
| Jet de abur | 600 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1800 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | bronz |
| Dimensiuni | 233x285x453 mm |
| Greutate | 5.1 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Philips GC9682/80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.