| Putere | 2200 W |
| Moduri de lucru | 6 |
| Numar viteze | 2 |
| Nivele de temperatura | 3 |
| Aer rece | da |
| Functie ionica | da |
| Accesorii | concentrator , difuzor |
| Lungime cablu | 2 m |
| Cârlig de depozitare | da |
| Mâner pliant | nu |
| Culoare | negru |
| Greutate | 728 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.06 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103896326, 8710103898122 |

























