| Display | da |
| Diametru | 25 mm |
| Numărul de moduri de temperatură | 3 |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Lungime cablu alimentare | 2.4 m |
| Oprire automată | da |
| Covoraș rezistent la căldură | da |
| Culoarea | bej |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.62 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050197372 |




