| Putere | 50 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 3 |
| Temperatură maximă | 235 °C |
| Înveliş plăci | titan , ceramică |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Oprire automată | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Culoare | albastru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.44 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050193015 |









