Caracteristici generale
| Putere | 38 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 3 |
| Timp de încălzire | 60 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 95x25 mm |
| Înveliş plăci | titan ,
ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Greutate | 200 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.61 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050153927 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Babyliss ST250E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.