| Putere | 48 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Display | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050197280 |









