Caracteristici generale
| Numărul regimurilor de temperatură | 5 |
| Timp de încălzire | 15 s |
| Temperatură maximă | 235 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 120x28 mm |
| Înveliş plăci | titan |
| Greutate | 298 g |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.42 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050197327 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Babyliss ST486E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.