Caracteristici generale
| Putere | 35 W |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 25x90 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.36 kg |
| Producător | Adler |
| Cod EAN | 5902934831352 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Adler AD-2317 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.