Caracteristici generale
| Putere | 30 W |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Dimensiuni ale plăcilor | 100x25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898056686 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul First FA-5668 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.