| Tip | mop electric |
| Capacitatea rezervorului de apă curată | 400 ml |
| Capacitatea rezervorului de apă murdară | 200 ml |
| Lățimea de lucru a rolei | 30 cm |
| Durata de viata a bateriei | 60 min. |
| Timp de încărcare a bateriei | 4 h. |
| Performanța zonei | 230 m² |
| Nivel de zgomot | 59 Db |
| Dysplay | da |
| Culoarea | alb |
| Dimensiuni | 1210x310x230 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
| Echipamente | 2 role universale , detergent universal pentru podea RM 536, 30 ml , curățenie stație de parcare , încărcător , perii |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |