Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| Putere | 2000 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor | 500 ml,
800 ml |
| Timp de încălzire | 4 min |
| Regulator de debit al aburilor | pe mâner |
| Fier de calcat cu aburi | da |
| Accesorii | perie rotunda ,
duză de podea: EasyFix ,
duză de mână ,
duza punctuala |
| Lungime cablu | 4 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4 kg |
| Dimensiuni | 380x251x273 mm |
| În plus | husă din microfibră pentru atașarea mâinii ,
tuburi prelungitoare (2 x 0,5 m) ,
cârpă universală pentru podea EasyFix ,
pudră anticalcar: 3 buc |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Karcher SC 4 (1.512-631.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.