Caracteristici generale
| Tip | computerizata |
| Broderie | da |
| Display | da |
| Tip suveica | rotație orizontala |
| Numărul operațiuni de cusut | 50 |
| Viteza broderiei | 700 lin/min |
| Executare buclă | automata |
| Tipuri de butoniere | 3 |
| Reglare lungime tighel | da |
| Lungime tighel | 5 mm |
| Lăţimea maximă cusatura | 7 mm |
| Автозаправка нити | da |
| Revers | da |
| Iluminare | da |
| Putere | 35 W |
| Culoare | alb |
| Greutate | 6.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Janome |
| Cod EAN | 4933621708283 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de cusut Janome DC3900 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.