Caracteristici generale
| Putere | 3200 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | Durilium Airglide Autoclean |
| Jet de abur continuu | 60 g/min |
| Jet de abur | 260 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 350 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 316х151х163 mm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040071434 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV9847E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.