Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| Putere | 2000 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3.5 bar |
| Capacitate rezervor | 500 ml,
800 ml |
| Timp de încălzire | 4 min |
| Regulator de debit al aburilor | pe mâner |
| Accesorii | duză de mână ,
duza punctuala ,
perie rotunda (mică) |
| Lungime cablu | 4 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4 kg |
| Dimensiuni | 380x251x273 mm |
| În plus | cârpă de podea din microfibră ,
husă din microfibră pentru atașarea mâinii ,
furtun de abur cu pistol, 2 m ,
tuburi prelungitoare (2 x 0,5 m) |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278991818 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Karcher SC 4 (1.512-630.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.