Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor de apă | 100 ml |
| Jet de abur continuu | 30 g/min |
| Timp de încălzire | 35 s |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Culoare | alb ,
albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.47 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539152404 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Polaris PGS 1460C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.