| Tip mixer | de mână |
| Putere | 750 W |
| Numar viteze | 6 |
| Funcţie Turbo | da |
| Cârlige pentru aluat | da |
| Teluri | da |
| Buton pentru decuplare accesorii | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.04 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539154408 |









