| Capacitate tocare | 2.7 kg/min |
| Putere maximă | 2500 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Diametru gaura | 3/7 mm |
| Duză pentru cârnați | da |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Tavă | inox |
| Carcasă | metal , plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Culoare | negru , argintiu |
| Dimensiuni | 470х200х240 mm |
| Greutate | 3.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.65 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539147462 |









