Caracteristici generale
| Tip | de citrice |
| Putere | 25 W |
| Trepte de viteza | 1 |
| Cană pentru suc | 0.7 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime cablu | 0.95 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.5 кg |
| Dimensiuni | 200x145x195 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898522532 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător First FA-5225-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.