| Tip | capsulă |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor de apă | 0.7 litri |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Indicație de pornire | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | roşu |
| Greutate | 2.2 kg |
| Dimensiuni | 26.5x17.5x30.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005085071 |
























