Caracteristici generale
| Puterea | 30 W |
| Tipul de control | electronic |
| Volumul total | 1.5 l |
| Display | da |
| Numărul de recipiente cu iaurt | 8 |
| Volumul recipientului pentru iaurt | 190 ml |
| Culoare | oţel inoxidabil |
| Material | plastic ,
metal |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 185x360x145 mm |
| Greutate | 2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898512021 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de iaurt First FA-5120-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.