| Capacitate maximă | 1000 g |
| Putere | 800 W |
| Setari de greutate | 500/750/1000 g |
| Setări de rumenire | da |
| Numar programe | 19 |
| Tip control | digital |
| LCD display | da |
| Funcția de menținerea temperaturii | da |
| Material carcasă | inox , plastic |
| Culoare | argentiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |









