| Putere | 1800 W |
| Volume | 5.2 l |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Display | da |
| Termostat reglabil | 80 - 200 °C |
| Timer | 30 min |
| Numărul de programe | 8 |
| Material carcasă | plastic , metal |
| Culoare | negru , inox |
| Greutate | 5.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hausberg |
| Cod EAN | 6423808031573 |









