| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 240 Bar |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Alimentare | priză |
| Materialul pompei | plastic |
| Oprire automată | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 8 kg |
| Dimensiuni | 318x372x710 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |









