Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 138 Bar |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2100 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903175334565 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD439 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.