Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 197 Bar |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 60 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 6 m |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2000 W |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 13 kg |
| Dimensiuni | 800x340x330 mm |
| Accesorii | 5 duze ,
furtun de înaltă presiune ,
pistol de înaltă presiune ,
perie rotundă ,
recipient de apă încorporat |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Kraft&Dele KD435 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.