Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 160 Bar |
| Debit transportat | 420 l/h |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Putere consumată | 2000 W |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Oprire automată | da |
| Greutate fără accesorii | 11 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 7799034152757 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Daewoo DAX160-2000W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.