Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 180 Bar |
| Debit transportat | 450 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 2400 W |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Filtru fin de apa | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.25 l |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Hoegert HT2E401 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.