Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 100 Bar |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1400 W |
| Oprire automată | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wokin |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Wokin 794012 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.