Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 105 Bar |
| Debit transportat | 300 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 60 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1400 W |
| Filtru fin de apa | da |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Roţi pentru transport | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Tolsen 79588 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.