Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 120 Bar |
| Debit transportat | 380 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 6 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1600 W |
| Filtru fin de apa | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Greutate fără accesorii | 5.2 kg |
| Dimensiuni | 242x285x805 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 7 kg |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278993294 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Karcher K 3 Car Modular Range (1.676-353.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.