Carcasa solid construită și mânerul puternic asigură ergonomie și siguranță în muncă. Este posibil să atașați un adaptor de extracție a prafului la unealtă.
Dispozitiv pentru 2 discuri de 150 mm, adancime de taiere reglabila de la 0 la 45 mm si latime 14/24/34/44 mm.
| Alimentare | priza |
| Putere | 3100 W |
| Turatia in gol | 4500 rpm |
| Numărul de discuri | 2 |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Lăţime caneluri | 2.4 |
| Adâncime caneluri | 0-45 |
| Aspirarea prafului | da |
| Suitcase | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5901638119315 |









