| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | electric , manual |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Putere | 7 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Consum combustibil | 1 l/ora (p-u 70%) |
| Система стабилизаций напряжения | AVR |
| Puterea activă | 2.8 kW |
| Putere maxima | 3 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | da |
| Greutate | 41 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5901638119759 |









