| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual , electric |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Putere | 17 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 25 l |
| Puterea activă | 7.5 kW |
| Putere maxima | 8 kW |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 690х550х550 mm |
| Greutate | 85 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 2100001249830, 4606059025481 |









