Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 500 W |
| Turația in gol | 3100 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 65 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 3 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.5 m |
| Greutatea | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001943684 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Bosch PST Easy B06033A0703 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.