Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 20 W |
| Flux de lumină | 2000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 7.4 V |
| Зарядное устройство | da |
| Grad de protecție | IP65 |
| Время зарядки аккумулятора | 7 ore |
| Время работы от аккумулятора | 5 ore |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
| Количество положений | 1 |
| Ремень для переноски | da |
| Greutate | 1.2 kg |
| Dimensiuni | 180x140 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Kraft&Dele KD1229 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.