Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 18 W |
| Flux de lumină | 2700 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Ryobi ONE+ |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Аккумулятор в комплекте | da |
| Зарядное устройство | da |
| Grad de protecție | IP20 |
| Корпус | plastic |
| Поворот головной части | da |
| Количество положений | 3 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 3.2 kg |
| Dimensiuni | 248х169х1700 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Ryobi R18TL-0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.