Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 4 W |
| Flux de lumină | 400 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Po |
| Емкость аккумулятора | 5 A*h |
| Зарядное устройство | da |
| Grad de protecție | IP20 |
| Индикатор заряда | da |
| Корпус | metal ,
plastic |
| Количество положений | 1 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 0.045 kg |
| Dimensiuni | 60x46x20 mm |
| În plus | suport magnetic |
Alte informații
| Producător | Orno |
| Cod EAN | 5908254843457 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Orno LT17 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.