Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Flux de lumină | 10000 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Емкость аккумулятора | 8 A*h |
| Grad de protecție | IP65 |
| Время работы от аккумулятора | 16 ore |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
| Количество положений | 1 |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 4.1 kg |
| Dimensiuni | 314x148x323 mm |
| În plus | Încărcător de telefon mobil |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Hikoki UB18DDW4Z sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.