Мighty portable battery spotlight YATO YT-82965, suitable for use on construction sites, in workshops, and for camping lighting. Adjustable lighting angle and aluminum housing, resistant to mechanical damage and external influences.
Has 2 operating modes with light intensity of 3600 or 1800 lumens. Powered by YATO batteries with a voltage of 18 V.
| Alimentare | acumulator |
| Putere | 30 W |
| Flux de lumină | 3600 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Зарядное устройство | nu |
| Grad de protecție | IP20 |
| Корпус | aluminiu |
| Поворот головной части | da |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 1.6 kg |
| Dimensiuni | 220x205x62 mm |
| În plus | Bateria nu este inclusă |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083109225 |









