Caracteristici generale
| Alimentare | acumulator |
| Flux de lumină | 1900 lm |
| Тип лампы | LED |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 14.4 V,
18 V |
| Аккумулятор в комплекте | nu |
| Grad de protecție | IP20 |
| Время работы от аккумулятора | 8 ore |
| Корпус | aluminiu ,
plastic |
| Количество положений | 5 |
| Ремень для переноски | da |
| Крепёж для подвешивания | da |
| Greutate | 1.6 kg |
| Dimensiuni | 72x187x292 mm |
| În plus | Încărcătorul nu este inclus |
Alte informații
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140645416 |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna pro Bosch B0601446400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.