| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | beton spumant , beton aerat , piatră |
| Material lamă | oțel |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lungimea lamei | 240 mm |
| Lățime lamei | 33 mm |
| Grosimea lamei | 1.5 mm |
| Adâncimea de tăiere | 193.5 mm |
| Dinți per inch | 2 TPI |
| Producător | Hikoki |
| Cod EAN | 8717574000122 |









